Житомирські правоохоронці затримали у Луганську автівку сепаратиста із автоматами та гранатою

Під час несення служби на одному з блок-постів Луганської області житомирські працівники міліції, які нині відкомандировані до східних регіонів держави, зупинили автівку, керманич якої перевозив значну кількість зброї та боєприпасів.

Про це Репортер повідомили в УМВС.

Пізно увечері 12 травня міліціонери разом з українськими військовослужбовцями, для перевірки зупинили автомобіль «Пежо Партнер».

За кермом автівки знаходився 37-річний житель Луганської області. Він пояснив правоохоронцям, що прямує до іншого населеного пункту регіону на святкування дня народження.

Однак, під час проведення огляду зупиненого автомобіля міліціонери виявили незвичайний, як для такого свята, «подарунок» – солідний арсенал зброї та боєприпасів.

Тож на місце події було негайно викликано слідчо-оперативну групу, яка й вилучила з підозрілої автівки 2 автомати АК-74 і АКСУ-74, споряджений бойовими патронами пістолет Макарова, гранату РГД-15-81Т без запалу, штик-ніж, а також два магазини з гумовими набоями калібру 9 мм.

Окрім того, вилучено й близько 180 різнокаліберних набоїв до автоматів АК й АКСУ, а також до пістолета Макарова.

Попередньо встановлено, що увесь арсенал затриманий чоловік отримав в одному із адміністративних приміщень, що нині перебувають під контролем радикально налаштованих громадян.

Затриманого разом із автівкою було передано луганським правоохоронцям для подальшого супроводження відповідно до чинного законодавства.

“Співробітники міліції Житомирщини наразі допомагають колегам забезпечувати правопорядок у східних регіонах України, – прокоментував начальник УМВС України в Житомирській області Юрій Демяненко, який також знаходиться на Луганщині. – Правоохоронці націлені на захист мирного населення від провокацій та інших небезпек та мають необхідні для цього засоби.”