У Житомирі чоловік зарядкою погрожував підірвати магазин і вимагав гроші

Близько 11 години 26 липня до Житомирського міськвідділу надійшло повідомлення про те, що в однин із торгівельних закладів міста зайшов невідомий чоловік і, погрожуючи продавцю підривом магазину, вимагав віддати йому всю виручку з каси.

Про це Репортер повідомили в УМВС.

При цьому нападник тримав у руці невідомий предмет. Проте жінка не розгубилася й натиснула на «тривожну кнопку» термінового виклику агенства приватної охорони, працівники якої й не дозволили зловмисникові зникнути до прибуття міліції.

На місці події слідчо-оперативна група міськвідділу встановила, що затриманим є 54-річний непрацюючий житомирянин. Під час зовнішнього огляду у нього було вилучено зарядний пристрій від мобільного телефону, яким він і погрожував продавцю. Попередньо з’ясовано, що чоловік зважився на пограбування магазину через елементарний брак коштів.

Наразі він затриманий у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України.  Нерозважлива поведінка житомирянина попередньо розцінена правоохоронцями як вчинення розбійного нападу (ст. 187 Кримінального кодексу України). Розпочато досудове слідство.

За чинним законодавством, напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя і здоров’я особи, або погрозою застосування такого насильства карається однозначним позбавленням волі на строк від трьох до семи років.