Коростенською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері керівнику КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Житомирської міськради внесено подання з вимогою невідкладно вжити заходів та виплатити понад 2 млн грн боргу по зарплаті.
Установлено, що у порушення вимог чинного законодавства, упродовж більше двох місяців, працівникам виплачували зарплату не у повному обсязі та першочергово, а лише після здійснення інших платежів.
Унаслідок цього станом на 4 серпня поточного року 815 працівникам не виплачено 2 млн 160 тис грн заборгованої зарплати.
Спеціалізованою прокуратурою також буде надана правова оцінка бездіяльності органу контролю – Територіальній державній інспекції з питань праці у Житомирській області.
Прес-служба прокуратури Житомирської області.
![](https://lh5.googleusercontent.com/-Inq0gtVGoug/U-yJa5YZIaI/AAAAAAAAjws/g5XUkkXV_n4/s800/%25D0%2597%25D0%25B0%25D1%2580%25D0%25BF%25D0%25BB%25D0%25B0%25D1%2582%25D0%25B0.jpg)