У Житомирській області підліток вкрав скриню з пожертвами для солдат, бо йому не продали пива

Днями до чергової частини Новоград-Волинського міськвідділу міліції із заявою звернулась 40-річна власниця одного із закладів громадського харчування міста.

Заявниця повідомила про те, що невідомий викрав скриньку для пожертв солдатам, в якій знаходились гроші в сумі близько п’яти тисяч гривень, повідомили Репортер в УМВС.

Підприємниця поставила її на барній стійці у своєму закладі.

У ході проведення оперативних заходів працівники карного розшуку встановили особу підозрюваного. Ним виявився 16-річний житель одного з населених пунктів району.

Під час розмови з правоохоронцями, у присутності батьків, неповнолітній хлопець зізнався у скоєному. Як з’ясувалось у подальшому, скриньку наповнену грішми, парубок запримітив одразу, як тільки зайшов до бару. А коли персонал відмовився обслуговувати їх компанію, то вирішив «помститись».

За деякий час знову повернувся до залу і викрав пожертву, а гроші зібрані на допомогу військовослужбовцям витратив на свої потреби.

“Відомості про дану подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою правовою кваліфікацією за ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Відповідно до санкції вказаної статті винуватцю може загрожувати покарання у вигляді штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від 80 до 240 годин, або виправні роботи на строк до 2 років, або арешт на строк до 6 місяців, або позбавлення волі на строк до 3 років”, – зазначив начальник Новоград-Волинського міськвідділу міліції Сергій Рябошапка