Сьогодні, 18 серпня, стартував ярмарковий тиждень. У селі Великі Сорочинці Полтавської області розпочався традиційний Національний Сорочинський ярмарок.
Не дивлячись на те, що офіційне відкриття ярмарку заплановане на одинадцяту годину дня 19 серпня, вже з самого ранку сьогодні на нього завітало багато підприємців та покупців.
– Я кожного року відвідую ярмарок, це для мене вже традиція, – говорить гостя ярмарку Марина. – А цього року я тим паче не могла його пропустити, адже він несе благодійний характер – на заході проводитимуть збір на потреби бійцям в зоні АТО.
Нагадаємо, що ярмарок триватиме до 24 серпня.
Василь Чипоренко
![](https://lh5.googleusercontent.com/-YTrrPFhky_8/U_HXDg-9VoI/AAAAAAAAj58/PRzscQwrra0/s800/%25D0%25AF%25D1%2580%25D0%25BC%25D0%25B0%25D1%2580%25D0%25BE%25D0%25BA2.jpg)