Колишнього “фронтзмінівця”, банкіра та програміста “просовують” керувати ​архітектурно-будівельною інспекцією в Житомирській області

19 вересня о 10.00 у Житомирі (майдан С.П. Корольова, 12, актова зала) відбудеться громадське обговорення кандидата на посаду начальника управління архітектурно-будівельної інспекції в Житомирській області Державної архітектурно-будівельної інспекції України Володимира Загурського.

Про це Репортер повідомили в облдержадміністрації.

За інформацією прес-служби, Володимир Францович Загурський народився 25 червня 1981 року. Закінчив Житомирський державний технологічний університет. Здобув освіту за спеціальностями «Менеджмент організацій» та «Програмне забезпечення автоматизованих систем».

Працював у банківських установах та в органах державної влади. Зараз Володимир Загурський – помічник голови патронатної служби голови облдержадміністрації.

“Громадяни, яким відомо про факти корупційних діянь та зловживань, вчинених Володимиром Загурським, можуть повідомляти про це за телефоном обласного контактного центру: 0-800-301-025, (0412) 55-89-57”, – йдеться в повідомленні.

Загурський ще при  Шелудченко очолив КП «Агентство з управління майном» Житомирської міської ради, яким керував і при “регіоналу” Дебою до 2012 року.

До того ж, у 2010-у Володимир Загурський йшов кандидатом від “Фронт змін” по виборчому округу № 23.