​Геращенко назвала дикунством інцидент з Журавським під Верховною Радою

Уповноважений з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі, народний депутат від партії УДАР Ірина Геращенко назвала дикістю дії мітингувальників, які вчинили напад на Віталія Журавського. 

У свою чергу, ініціатори мітингу, під час якого відбувся інцидент, заперечили причетність своїх активістів до історії з народним депутатом.

«Історія з Журавським – це дикунство чистої води. До речі, цей сюжет показали всі російські канали в головних новинах і деякі європейські. Прекрасна ілюстрація євроінтеграції», – написала Ірина Геращенко на своїй сторінці в Фейсбук.

Ініціатори мітингу біля стін Верховної Ради, під час якого відбувся напад на Віталія Журавського, заперечують причетність своїх активістів до інциденту.

«Інцидент з Віталієм Журавським – це, швидше за все, була провокація його конкурентів», – зазначив один з ініціаторів мітингу, лідер руху «Автомайдан» Сергій Поярков.

За його словами, в результаті нападу на політика в мас-медіа сформувалася «неєвропейська картинка, яка була використана ворогами України для того, щоб всіляко очорнити її імідж».

«Віталій Журавський – єдиний депутат з групи« Економічний розвиток», який всупереч тиску, який на нього чинився, підтримав закон про люстрацію. Чотири чи п’ять разів він виступав під час засідань Верховної Ради і агітував депутатів за те, щоб цей закон був прийнятий», – додав Сергій Поярков.

«Автомайдан» ніколи не сповідував методи насильства, тому я хочу принести вибачення і від імені себе, і від імені Єгора Соболєва (голови Люстраційного комітету, члена Ради партії «ВОЛЯ», – Ред). Ми вдячні йому за те, що він підтримував цей закон і знайшов в собі сили пробачити людей, які піддалися на провокацію», – сказав лідер «Автомайдану».

«Віталій Журавський є одним із співавторів закону про люстрацію. А те, що сталося – є величезною бідою суспільства, коли люди не бачать, що відбуваються ті зміни, заради яких відбувся Євромайдан, – додав Єгор Соболєв.