На Журавського скоєно напад: нардеп виправдовує «Айдар» і звинувачує конкурентів

У п’ятницю, 26 вересня, невідомі у балаклавах скоїли напад на Віталія Журавського. 

Інцидент трапився в приміщенні клубу селища Ново-Борова Володарсько-Волинського району, де народний депутат проводив зустріч із виборцями та звітував за проведену в окрузі роботу, інформує 1.zt.ua.

Пізніше ряд ЗМІ поширили інформацію про причетність до інциденту представників батальйону «Айдар». Однак сам Журавський цей факт спростовує. Про це за підсумками інциденту він написав на власній сторінці у Фейсбук.

«Друзі, мої невгамовні опоненти просто сказилися. Вдруге упродовж останніх тижнів намагаються організувати моє побиття. І не набридає ж гроші витрачати. Вчора, наприклад, спробували зірвати мою зустріч із виборцями у селищі Нова Борова Володарсько-Волинського району. Про цей захід повідомлялось завчасно, а тому на нього завітало чимало людей. У розпал зустрічі в приміщення клубу, виламавши двері, увірвалися близько двох десятків політично стурбованих молодиків, які вчинили бійку з моїми виборцями та здійснили напад на мене. Один з нападників вдарив старенького дідуся з паличкою так, що той впав на підлогу, інші штовхалися з жінками, а дитину пхнули ногою. Але люди не розгубилися і дали провокаторам відкоша. Зрозуміло, що ці негідники відробляли брудні гроші моїх опонентів, які не спроможні перемагати у чесній боротьбі. А тому спочатку організували моє побиття під парламентом, а тепер намагаються зривати зустрічі з виборцями», – написав Журавський.

«У ЗМІ з’явилася інформація, начебто до нападу на мене причетні представники батальйону «Айдар». У це неможливо повірити, адже сьогодні бійці цього добровольчого формування ведуть боротьбу на сході. Провокації подібного штибу апріорі не можуть бути їхнім творінням. Скажу більше, такі інциденти дуже цінні для російської пропаганди, яка намагається показати, що в Україні панує насильство і безкарність, що ніхто з людей не може відчувати себе у безпеці. До речі, за фактом цього інциденту міліція порушила кримінальну справу. І, будьте певні, винні будуть покарані», – зауважив нардеп.

«Але в усій цій історії мене зачепило інше – а саме брехня, яку ці покидьки поширюють стосовного мого батька. Мій тато – Станіслав Журавський з перших днів війни пішов на фронт. Війну пройшов простим солдатом, Перемогу застав під Берліном, на Житомирщину повернувся героєм. Я можу вибачити образи на свою адресу, але брехню на адресу членів своєї родини не пробачу ніколи», – написав політик.