У Житомирській області троє молодиків взламали вночі аптеку та винесли касовий апарат з виручкою. Фото

Уночі невідомі потрапили до приміщення аптеки у Володарськ-Волинському районі та винесли звідти частину касового апарату з денною виручкою. 

Про це репортеру повідомили в УМВС.

Заявник повідомив в ДСО, що до аптеки, розташованої у приміщенні лікарні, хтось увірвався.

Міліціонери охорони  виїхали за вказаною адресою. Уже в населеному пункті, де трапилася подія, на одній з нічних вулиць правоохоронці побачили трьох чоловіків. Проте тільки-но патрульний автомобіль зупинився біля них, як останні кинулися урізнобіч.

Нетривала погоня закінчилася затриманням одного з утікачів, який поспіхом устиг щось викинути на узбіччя. Як стало зрозуміло згодом, це була викрадена з аптеки частина касового апарату. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу місцевого райвідділку міліції.

Особу затриманого було встановлено, ним виявився 29-річний місцевий житель. На місці вчинення крадіжки міліціонери зафіксували сліди зламу замка на вхідних дверях і явні ознаки перебування сторонніх осіб усередині.

Для детального з’ясування усіх обставин затриманого чоловіка було доставлено до Володарськ-Волинського райвідділу міліції. Нині за фактом крадіжки, поєднаної з проникненням у приміщення (ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України), відкрито кримінальне провадження, в рамках якого правоохоронці встановлюють місцеперебування поплічників затриманого.

Чинне законодавство за вчинення подібних протиправних дій передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.