З 15 вересня житомиряни платитимуть за телефонний зв’язок на 15 % більше

Згідно з рішенням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації  тарифи на міський та сільський телефонний зв’язок збільшуюються, шляхом  в один етап, в середньому на 15,5 % для всіх категорій споживачів.

Таке рішення затвердили 2 вересня, повідомляє прес-служба Комісії.

Зокрема, відбудуться наступні зміни тарифів: на міський телефонний зв’язок – збільшення абонплати за користування телефоном для всіх категорій абонентів на 14 %; на сільський телефонний зв’язок – збільшення абонплати за користування телефоном для всіх категорій абонентів на 27 %.

“Абонентна плата за користування телефонним апаратом для населення і бюджетних установ міст і райцентрів становитиме 33 грн 26 коп. без погодинної оплати місцевих розмов, і з погодинною оплатою – 29 грн 91 коп. Нова абонплата за місцевий телефонний зв’язок для населення сіл і селищ міського типу складе 26 грн 32 коп. без погодинної оплати і 23 грн. 01 коп. – з погодинною (всі тарифи вказані без ПДВ)”, – йдеться в рішенні.

Зростання абонплати встановлено і для небюджетних організацій.

“47 грн 63 коп. без погодинної оплати місцевих розмов, і з погодинною оплатою – 43 грн 08 коп. Для сіл і селищ нова абонплата зросте до 41 грн. 29 коп. без погодинної оплати і 36 грн 15 коп. – з погодинною.”

Це рішення про нові Граничні тарифи набирає чинності з 15 вересня цього року, але не раніше дня його офіційного опублікування. За попередніми даними, твердять в Комісії, впровадження запропонованих тарифів сприятиме росту надходжень до державного та місцевих бюджетів.