Гірук задав житомирським кандидатам 5 питань

Депутат Житомирської міської ради Володимир Гірук звертається до кандидатів у нардепи від Житомира.

Текст звернення:

“Більше 35 кандидатів в народні депутати України зареєструвались по 62 та 67 мажоритарних виборчих округах. 62 округ це – виключно територія Житомира, а 67 частково включає Житомир. Тому програми всіх цих кандидатів напряму мають бути пов’язані із нашим містом. Після закінчення терміну, відведеного на реєстрацію, я прочитав всі програми кандидатів. Лише у 10 з 35 кандидатів в програмі є згадування про Житомир. В основному це – загальні фрази. 

Я розумію, що багатьом житомирянам, які як і я хочуть зробити вибір свідомо, важко визначитись за кого віддати свій голос. Збирати політичну «макулатуру» по палатках також не варіант. Навіть те, що багатьох кандидатів в депутати я знаю особисто, не дає мені можливості оцінити наскільки корисними вони будуть для міста у разі обрання до Верховної Ради.

Як депутат Житомирської міської ради, я розумію, що багато питань, які є в місті, в тій чи іншій мірі потрібно вирішувати через зміну в законодавстві. В цих умовах лобісти інтересів житомирян у Верховній Раді, хоча б обрані по цих двох округах, дуже потрібні.

Я вирішив звернутись до всіх кандидатів, зареєстрованих по 62, 67 округах та поставити ряд питань, щоб отримати повну інформацію та побачити, що саме вони пропонують зробити для нашого міста. І далі передати узагальнену інформацію житомирянам через ЗМІ.

Сподіваюсь, що отримані від кандидатів відповіді на запитання дадуть можливість жителям міста зробити правильний вибір, який не буде залежати від суб’єктивних факторів: гарне обличчя, красива реклама чи казкові, нереальні обіцянки.

1. Назвіть 5 проблем Житомира, які на вашу думку, потребують негайного вирішення.

2. 5 ваших справ, які житомиряни побачать до кінця каденції, за які ви зможете відзвітувати.

3. 5 першочергових законопроектів чи змін до законів, які ви будете ініціювати чи підтримувати. (Назва закону та основні положення, або формулювання змін до статей).

4. Як ви плануєте співпрацювати із депутатським корпусом Житомирської міської ради для вирішення проблем міста.

5. Чи зобов’язуєтесь ви залишитись депутатом до кінця терміна, якщо вам пообіцяють посаду?

До відповідей на запитання прошу підійти зважено. Програми повторювати не потрібно. Всі відповіді мають стосуватись Житомира і не виходити за межі депутатських повноважень.

p.s. У мене немає контактів всіх кандидатів по 62 та 67 округу, тому я прошу житомирські ЗМІ оприлюднити це звернення.

Відповіді на запитання відправляти за адресою: giruck.Vv@gmail.com.