​Команда «Народного Фронту» привітала вихованців та сестер дому імені Йосипа Гольцмана із 10 річницею від заснування

У будинку, який названий на честь благодійника Йосипа Гольцмана, зараз проживає шестеро сиріт, якими опікуються сестри від Ангелів.

В Києво-Житомирській дієцезії римо-католицької церкви таких будинків 7, і лише 2 знаходяться у місті Житомирі. Цими вихідними в будинку імені Йосипа Гольцмана святкували 10-річчя з дня заснування.

Привітати дітей та сестер із святом приїхали і представники команди «Народного Фронту». Депутат Житомирської районної ради Олена Тичинська зазначила, що та справа, яку сьогодні роблять сестри та уся католицька громада для виховання цих діток, неоціненна.

«Якщо усі діти-сироти будуть жити в таких умовах, як живуть діти із будинку Йосипа, то ми дійсно матимемо іншу країну. Хотілось би, аби всі малюки виховувались в будинках, де вони будуть обігріті любов’ю та увагою до себе», – каже Олена Тичинська.

Від благодійного фонду «Людяність» депутат передала подарунки, про які діти мріяли: тенісний стіл та батут.

У домашній каплиці зібрались вихованці дому, сусіди та друзі, аби подякувати в спільній молитві за ці 10 прожитих років.

Про історію заснування будинку розповів єпископ Станіслав, який приїхав на святкування 10-річчя. Він згадує, що відкриття першого дому для нього було фантазією і мрією, але завдяки благодійникам із інших країн, зокрема парафії з Австрії, купили перший будинок в Києві.

Йосип Гольцман помер від раку легенів, але у заповіті попросив, аби всі його статки були витрачені на зведення будинку в Житомирі. Так 10 років тому на Мальованці з’явився дім, де в молитві, теплі, взаєморозумінні виховують дітей-сиріт.

Троє вихованців вже покинули рідний дім, живуть окремо.

«Я бачу людей, які вийшли із такого будинку, вже одружились і приходять до мене зі своїми дітьми. Кажуть, що з роками все більше усвідомлюють, скільки всього їм дає такий будинок. Важливо, коли людина має віру та надію, навіть якщо вона сирота, вона не відчуває цього в наших будинках», – сказав єпископ Станіслав.

Після служби діти показали гостям фільм про те, як проходить життя в будинку. Цей фільм вони готували самостійно.

Прес-служба Житомирського обласного осередку партії «Народний Фронт».