Міськвиконком у Бердичеві “замінували” з таксофону. Фото

30 жовтня до Бердичівського МВ УМВС надійшло анонімне телефонне повідомлення про можливий вибух у приміщенні мерії, де також розташована окружна виборча комісія округу №63.

Про це повідомляють в УМВС.

Чоловік, який зателефонував о 13.25 на лінію «102» та не назвався, повідомив, що за кілька годин у будівлі міськвиконкому станеться вибух. З приміщення міськвиконкому було негайно евакуйовано близько 100 громадян.

Наразі правоохоронці тимчасово обмежили доступ на потенційно небезпечну територію для всіх громадян. Відведені кімнати у будівлі для роботи окружної виборчої комісії, опечатані ще з минулої доби у присутності членів комісії та взяті під цілодобову охорону.

На місці події працюють слідчо-оперативні групи міськвідділу та УМВС, а також експерти вибухотехнічної служби Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС.

Попередня правова кваліфікація події – ч. 1 ст. 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян…) Кримінального кодексу України.

На даний час працівники міліції з’ясували, що анонімний дзвінок здійснено з вуличного таксофону. Тривають заходи щодо встановлення особи автора анонімного дзвінка. Відповідно до чинного законодавства його дії караються позбавленням волі на термін від 2 до 6 років.

Фото “РІО Бердичів”