«Сильна Україна» йде на вибори, щоб зупинити крах економіки – Тигіпко. Відео

Партія «Сильна Україна» йде на вибори, щоб репрезентувати реальні інтереси всіх громадян країни.

Про це, як передають «Коментарі», йдеться у відеозверненні лідера партії «Сильна Україна» Сергія Тігіпка.

За словами Сергія Тігіпка, партія «Сильна Україна» зібрала людей, які можуть зупинити крах економіки.

«Ми йдемо в парламент, щоб зупинити крах економіки, який ми спостерігаємо сьогодні. Ми не хочемо перетворення України на сировинний придаток світової економіки. Ми хочемо бачити країну індустріальною і розвиненою. Ми йдемо в парламент, щоб зупинити практику вирішення всіх проблем в країні за рахунок найбідніших українців, коли заморожуються заробітні плати та пенсії. Ми йдемо в парламент, щоб зупинити безпрецедентне зростання цін, який ми спостерігаємо сьогодні на все, на комунальні тарифи, на продукти харчування», – заявив Сергій Тігіпко.

Політик підкреслив, що «Сильна Україна» йде в парламент, щоб встановити в країні стійкий мир і досягти єдності всіх регіонів.

«Те, про що ми говорили з самого початку виникнення конфлікту. Ми йдемо в парламент, щоб домогтися єдності країни, яке ми можливо тільки через реальну регіональну реформу, коли регіонах будуть делеговані максимальні права в економічній, соціальній та гуманітарній сфері. Ми йдемо в парламент, щоб зупинити зростання злочинності, що спостерігається сьогодні в країні, по всіх містах, селах, селищах», – переконаний він.

Політик зазначив, що «Сильна Україна», йдучи на вибори, відчуває безпрецедентний тиск.

«Б´ють наших членів, не дають роздавати агітацію, не пускають на телебачення і ми добре розуміємо, чому це відбувається. Тому що владі потрібна опозиція, яка б билася, кричала, і була б деструктивною. Я обіцяю, що партія «Сильна Україна» залишиться і патріотичною, і конструктивною. Ми постійно будемо говорити про те, що найбільше турбує українців – про економіку і соціальні стандарти», – запевнив Сергій Тігіпко.

Він підкреслив, що сьогодні ситуація в країні важка. 

«Але я впевнений, що ми можемо виправити цю ситуацію і досить швидко. Нам не можна опускати руки. Я прошу вас прийти на вибори і підтримати партію, яка буде реально відстоювати ваші інтереси», – зазначив лідер «Сильної України».