В Коростені зберуться прихильники духовно-морального руху “Аллатра”

12 жовтня 2014 в Коростені на центральній площі міста відбудеться урочисте міжнародний захід на підтримку всенародної акції «Всім світом до добра і об’єднання!».

В рамках акції відбудуться масштабний захід, присвячений прийняттю містом Коростень глобальної всенародної добровільної ініціативи «АЛЛАТРА», що сприяє зародженню творчого, духовно-морального вектора розвитку суспільства у всьому світі. А також відкриття пам’ятника творчому миролюбному знаку, відомому всім древнім народам світу на різних континентів, який був втрачений на протязі 2000 років.

В рамках акції відбудуться урочисті заходи, соціальні проекти, некомерційні концерти, безкоштовні майстер-класи, які проводитимуть волонтери-представники з різних країн, в якій братиме участь велика молодіжна аудиторія з різних міст і країн.

Захід супроводжується інформаційною підтримкою з боку ЗМІ міського, обласного, міжнародного рівня.

Організатор: Міжнародне громадський рух «АЛЛАТРА», об’єднуюче волонтерів із понад 200 країн світу.

Ця подія міжнародного масштабу підтримують люди, для яких честь і гідність є основами їхнього життя і творчої діяльності, які на ділі творять добро і сприяють утвердженню миру і творення, дружби між народами світу поза меж.

Захід не несе політичної та релігійної забарвлення.

Початок заходу: 10-00.