У Житомирі на закинутому підприємстві плита насмерть прибила 13-річну дівчину. Фото

21 січня близько 15:00  надійшло повідомлення про те, що на одному із закинутих підприємств Житомира бетонна плита привалила дитину і необхідна негайна допомога.

Про це повідомляють у ДСНС.

Про  подію повідомив чоловік, який здійснював обхід території. Він почув гучний звук від падіння якоїсь конструкції. Коли прибіг до закинутого приміщення, йому на зустріч вже бігли перелякані дівчата, які несамовито кричали та благали про допомогу. Вони показали чоловіку місце, де їх подруга стала жертвою бетонної пастки. Ознак життя дівчинка вже не подавала.

Працівники ДСНС, які прибули до місця виклику, розрізали плиту бензорізом та за допомогою пневматичної подушки підняли зруйновану конструкцію, з-під якої і вилучили тіло небіжчиці. 

Як з’ясувалося, загиблою дівчинкою виявилися житомирянка 2001 року народження. До неї в гості приїхали дві подруги і дівчата вирішили прогулятися містом. У пошуках пригод, вони потрапили до закинутого приміщення. Стрибаючи по небезпечних конструкціях, одна дівчинка не встигла вчасно зістрибнути і хитка бетонна плита впала просто на неї. Така травма виявилася несумісною з життям дитини.

Наразі усі інші обставини трагічного випадку встановлюють фахівці.