У Житомирі виділили гроші для придбання комунального МРТ

Обласна рада на 30 сесії розподілила 59 млн 685 тис. грн. коштів загального фонду обласного бюджету.

Область забезпечить співфінансування проекту «Облаштування та створення місць розміщення осіб, внутрішньо переміщених на територію Житомирської області». На цю мету буде спрямовано 2 млн 454 тис. грн.

3 млн. грн. коштів обласного бюджету передбачено на оздоровлення дітей пільгових категорій. Стільки ж (3 млн.) на придбання лікарських засобів за життєвими показами (куросурф, імуносупресори, новосевен, фактор згортання крові тощо).

5 млн. грн. бюджетних коштів передбачено на медикаменти для обласного онкологічного диспансеру. 100 тис. грн. – на поточний ремонт та обслуговування рентген-флюорографічного обладнання Лугинської центральної районної лікарні. 500 тис. грн. – на придбання реактивів для лабораторного блоку обласного перинатального центру. 560 тис. грн. – на придбання тест-систем для обласного центру крові. 391 тис. грн. – на придбання тест-систем для обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом. 1 млн. 400 тис. грн. – на придбання апаратів штучної вентиляції легень для новонароджених для обласної дитячої лікарні. 

30 млн. грн. спрямовано на придбання обласного комунального магнітно-резонансного томографа.

Обласна рада передбачила 1 млн. грн. на матеріальну допомогу малозабезпеченим громадянам (сім’ям військовослужбовців, які загинули в АТО). 500 тис. грн – для матеріально-технічного забезпечення частин ЗСУ, 300 тис. грн – на придбання паливно-мастильних матеріалів для Управління СБУ в області, 200 тис. грн – на закупівлю послуг на перевезення гуманітарної допомоги та особового складу в зону АТО.

Змінами до бюджету передбачене фінансування заходів Комплексної програми профілактики злочинності в області на 2011-2015 роки та Комплексної програми забезпечення пожежної безпеки на 2011-2015 роки.

Відповідно до рішення обласної ради, у цьому році заплановані роботи із водовідведення та водопониження спальних корпусів, а також капітальний ремонт харчоблоку комунального дитячого закладу оздоровлення і відпочинку «Орлятко».