Житомирська облрада шукає спеціалістів на керуючі посади

Житомирська обласна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

1. Головного лікаря Житомирського обласного стоматологічного медичного об’єднання Житомирської обласної ради.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають повну вищу освіту (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки „Медицина”, проходження інтернатури за однією зі спеціальностей медичного профілю з наступною спеціалізацією з „Організації і управління охороною здоров’я”, підвищення кваліфікації (курси удосконалення, стажування, передатестаційні цикли тощо), наявність сертифіката лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності, стаж роботи за фахом не менше 5 років.

2. Директора Пугачівського дитячого будинку-інтернату Житомирської обласної ради.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають повну вищу освіту відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), післядипломну освіту в галузі управління, стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах не менше 5 років.

3. Директора Житомирського обласного краєзнавчого музею Житомирської обласної ради.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають повну вищу освіту гуманітарного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), післядипломну освіту в галузі управління, стаж роботи в галузі культури за професіями керівників нижчого рівня не менше 5 років.

4. Директора комунального підприємства „Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі” Житомирської обласної ради.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають повну вищу освіту відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), післядипломну освіту в галузі управління, відповідну підготовку та стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня не менше 3 років.

Термін подання заяв:

30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до Житомирської обласної ради за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 1, каб. 115, такі документи:

* заяву про участь у конкурсі;

* особовий листок з обліку кадрів;

* автобіографію;

* копію диплома про освіту;

* копію паспорта;

* декларацію за минулий рік;

* попередження про спеціальні обмеження;

* письмову згоду на обробку персональних даних;

* дві фотографії розміром 6Х4 см;

* копію трудової книжки;

* копію сертифіката спеціаліста (для головного лікаря);

* копію посвідчення про кваліфікаційну категорію (для головного лікаря);

– пропозиції кандидата щодо подальшої діяльності юридичної особи, передбаченої її установчими документами (для підприємства – бізнес-план, для установи – програма діяльності, викладені у довільній формі).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації).

За довідками звертатися за телефонами: 47-51-23; 47-51-24.