У Житомирі на день Незалежності художник Дмитро Раков презентує містичний проект

Житомирські митці відзначать День Незалежності України святковим концертом на славу Української Державності та її захисників. 

Святкування відбудеться на літньому концертному майданчику “Ракушка” в Парку культури та відпочинку ім. Ю. Гагаріна о 17.00 24 серпня 2015 року.

В програмі свята виступи Житомирських колективів “Разом Ліпше”, “Лоскіт”, “Остров Добрых Надежд” та мистецької формації ВулБа. Також відбудуться показові виступи танцювальних студій “Innersense” та “Каурі”. Завершить вечір виступ гостей з Рівного — гурту ЕтноXL та чіл-аут від улюбленця житомирян El Wizard. На завершення святкування — вогняне шоу від стдії вогню “Fire in Soul”.

А ще гості заходу матимуть унікальну нагоду побачити новий містичний проект художника-символіста Дмитра Ракова. У роботах митця магічним чином крокують поруч загадкова релігійність Київської Русі, нестримність міфологічного вогню часів козаччини та динамічний еклектизм сучасності. Творчість Дмитра Ракова переносить нас до сакрального світу у якому можливо все. Мудрість волхвів та енергетика козаків характерників, витончена еротична містика українських красунь і зоряне небо над головою – ось те, що здатне вирвати нас із тенет буденності та перенести у світ ідей, чуттів, марень та бажань.

Організатори свята запрошують захисників України відвідати святковий концерт, який відбувається на їх честь та завдяки їм.