​«Капучіно» – дім заварений на любові

Для смачної кави потрібно три речі: кращий сорт зерен, гарна кавомашина та трохи любові від того, хто її готує. 

Компанія «Набережний квартал» – найкращий в Україні бариста, але тільки у будівельній сфері. Їм вдалося здобути першість, завдяки прозорості та чесності до своїх клієнтів, які знайшли власний дім, уже у 18 областях країни. «Набережний квартал», взявши за основу три найважливіші інгредієнти: сучасні матеріали, команду досвідчених професіоналів та любов, що тримає стіни кожної щасливої сім`ї, розпочали будівництво нового ЖК «Капучіно» у Житомирі.

Чому варто обрати саме «Набережний квартал»? Відомо, що слова – пусті, якщо за ними немає вчинків, а довіра будується на справах, які говорять самі за себе. Вистачило лише три роки на ринку нерухомості, протягом яких компанії вдалося показати просто хмарочосні результати продуктивності своєї праці:

* 60 домівок здано в експлуатацію

* Збудовано 890 метрів квадратних

* Заселено 5520 квартир

* Близько 880 квартир за місяць знаходять своїх власників

На даний момент будується 1500 000 метрів квадратних, а на об’єкті, за адресою вулиця Щорса, 99-Б, уже зведено цілих 4 поверхи. Маленький мегаполіс в середині твого міста буде без затримок здано вже 1 квітня 2016 року. Процес будівництва йде стабільно, не в залежності від вкладів покупців. Завдяки рокам успіху, компанія здобула достатню фінансову підтримку, щоб не залежати від передплат. Натомість купівля на етапі будівництва вигідна тим, що:

* Ціна прив’язна не до курсу валют, а до реальної ціни матеріалів та будівельних робіт. Вже сьогодні надається унікальна шанс придбати квартири за ціною від 7399 грн. за один квадратний метр.

* Це твій дім і тобі вирішувати яким він буде. Надається можливість планування проекту квартири, за власними вподобаннями і смаком, без додаткової на основну ціну, абсолютно безкоштовно.

Компанія «Набережний квартал» відкидає типажність старого «хрущовського» підходу до будівництва, нове житло – сучасний комфорт. Високі стелі – 2,8 метри та великі кімнати, дозволять сповна насолоджуватись власним простором. Автономне опалення, утепленні мінеральною ватою стіни, в додаток з якісними склопакетами, збережуть тепло та затишок у кожній родині. Нові сусіди, приємні знайомства та початок міцної дружби. І все це у затишному районі міста Житомир. 

Саме тут вирує життя, адже поряд знаходяться дві школи, для зовсім маленьких – дитячий садок, центр розвитку для дітей, супермаркети, банки та Сінний ринок за два квартали від будівлі. До того ж, близьке розташування від центру міста дає можливість дістатись швидко будь-куди.


ЖК «Капучіно» у Житомирі – це можливість зробити маленький вклад, у своє велике майбутнє. Мрія, що росте на твоїх очах, дивіться звіти з буд-майданчика на офіційному сайті: http://kapuchino.zt.ua/#about

Для консультації:

– дзвоніть за номером +38 067 424 77 33.

– або приходьте в наш офіс, за адресою: м. Житомир, вул. Бородія, 50а.


Адреса відділу продажу: м Житомир, вул. Бородія, 50а.

Офіційний сайт ЖК «Капучіно» – kapuchino.zt.ua
Група ВКонтакті – vk.com/cappuccino_zt
Сторінка в Facebook – facebook.com/naberezhnijkvartalzt