Суд Києва забов’язав банк повернути 1,5 мільйона лісомисливському господарству на Житомирщині

Між ДП «Баранівське лісомисливське господарство» та акціонерним товариством у 2012 році укладено договір на обслуговування банківських рахунків.

Відповідно до умов договору, банк зобов’язаний відкривати клієнту рахунки у національній та іноземній валютах та здійснювати розрахунково-касове обслуговування. Однак, на початку 2015 року банківська установа порушила умови договору, припинивши обслуговування державного підприємства, на рахунку якого перебувало понад 1 млн. 509 тис. грн.

Про це повідомляють в обласній прокуратурі.

Унаслідок цього лісомисливське господарство не змогло використовувати наявні кошти на виплату заробітної плати, за комунальні послуги, придбане пальне тощо.

“За результатом розгляду позову прокуратури Баранівського району, господарський суд м. Києва зобов’язав приватну банківську установу перерахувати понад 1,5 млн. грн., які перебували на поточному рахунку ДП «Баранівське лісогосподарське підприємство» та неправомірно утримувалися на банківському рахунку”, – йдеться в повідомленні.

Потім законність вимог прокуратури та рішення суду першої інстанції залишив у силі Київський апеляційний господарський суд.