​У Житомирі в рамках чемпіонату області з футзалу пройде більше двохсот матчів

За звання кращої футзальної команди Житомирщини у новому сезоні змагатиметься 24 команди. На відкриття чемпіонату з аматорського міні-футболу до Житомира приїхав представник Асоціації футзалу України. 

За словами Сергія Бабікова, житомирські команди є невід’ємною частиною футбольної спільноти України, і щороку показують високі результати.

«Сьогодні у нас великий фут зальний день, в країні стартує 8 чемпіонатів, один з них – у Житомирі. А загалом кількість команд, я думаю, перевищить тисячу і ми вже виходимо на достатньо серйозний рівень. Якщо говорити окремо про Житомир, то самі за себе говорять виступи Житомирських команд на всеукраїнських фіналах. Житомирські команди завжди беруть учать у фіналах і показують себе з найкращої сторони», – каже голова комітету студентського, аматорського та масового футзалу Асоціації міні-футболу України Сергій Бабіков.

Голова федерації футзалу Житомира розповідає, що багато команд посилили свій склад і підвищили рівень гри, тому в новому сезоні очікується запекла боротьба. Віктор Таран також додає. що незважаючи на недостатнє матеріальне забезпечення футзал у Житомирі продовжує розвиватись.

«Величезне бажання і великий потенціал. В нас багато років немає команди у великому футболі, яка бере участь у першості України, а футзальні команди приймають участь регулярно. Тобто, люди хочуть розвиватися. Звісно, при наявності, скажімо, ще однієї зали було б щонайменше на голову вище. На голову», – розповідає Віктор Таран.

Сергій Сухомлин розповідає: вже багато років опікується юнацькими командами з футзалу, тож про специфіку цього вид спорту знає не з чуток. Перший заступник міського голови Житомира впевнений, для того, щоб не втратити потенціал житомирських спортсменів, бюджетування спорту у Житомирі потрібно збільшувати, і будівництво нового спортивного залу знаходиться у високому пріоритеті.

«Завдання номер один – побудувати у Житомирі зал для ігрових видів спорту, тому що без цього хлопці не можуть вдосконалювати свою майстерність. Така підлога, як у комплексі «Динамо», а це наразі найкращий зал у Житомирі, не дає вдосконалюватись техніці футболіста. Тому необхідно говорити про те, що Житомиру потрібен зал для ігрових видів спорту. І зал обов’язково має бути з трибунами, тому що турніри без глядачів – не турніри», – впевнений перший заступник міського голови Житомира Сергій Сухомлин.

На першій грі чемпіонату з аматорського футзалу команда «Енергія» обійшла «Галант-МТС» з рахунком 1:0. Загалом в рамках чемпіонату у Житомирі пройде більше 200 ігор.