​«Дельта Кепітал» звернулись до Авакова та Шокіна щодо розслідування справи навколо «Житомирських ласощів»

Об’єктивно розслідувати та взяти під особистий контроль справу «Житомирських ласощів» вимагають у Арсена Авакова та Віктора Шокіна представники іноземного інвестора «Дельта Кепітал С.А». 

Про це вони заявили під час ефіру на каналі СК1 у Житомирі.

«Ми звертаємося до Авакова та Шокіна із проханням взяти під контроль цю резонансну справу. Сьогодні, після багатьох років у судах, іноземний інвестор повернув собі право на фабрику. Коли його представники намагались зайти на підприємство – отримали опір та звинувачення у рейдерстві. Ми не будемо діяти жодними силовими методами, тому що надіємося на справедливу правоохоронну систему в Україні. Іноземний інвестор буде діяти тільки в рамках Закону», – зазначила Наталія Мельник, представник «Дельта Кепатіл».

Нагадаємо, що наприкінці минулого тижня представники Лещинського намагались потрапити на підприємство, маючи на руках рішення суду щодо повернення фабрики. Утім, їх назвали рейдерами і не пустили на «Житомирські ласощі».

«Те, що відбувається сьогодні, не є рейдерським захопленням. Це – відновлення справжніх акціонерів у їхніх правах, це відновлення справедливості! Зараз скасовано запис щодо незаконно утвореного ТдВ «ЖЛ», а фабрика, як це і було раніше, належить ЗАТ «Житомирські ласощі». Усі акціонери ЗАТ «Житомирські ласощі» поновлені у своїх правах! Людям знову належать Ваші частки підприємства, які було вкрадено рейдером Бойко», – зазначають у прес-службі «Дельта Кепітал С.А.»