​За зверненням нардепа поліція розпочала розслідування незаконної вирубки лісу на Житомирщині

За зверненням народного депутата України Борислава Розенблата поліція почала розслідувати незаконну вирубку лісу в селі Сушки Коростеньського району.

У своєму зверненні народний депутат просив перевірити діяльність ДП «Коростенський лісгосп АПК» та у випадку виявлення ознак злочинів, передбачених чинним кримінальним законодавством України, притягнути винних осіб до відповідальності.

«За фактами, викладеними у зверненні слідчим відділом Коростенського відділу поліції ГУ Нацполіції у Житомирській області було розпочато кримінальне провадження за статтею 246 КК України – Незаконна порубка дерев і чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях, що заподіяло істотну шкоду, а також вчинення таких дій у заповідниках або на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду, або в інших особливо охоронюваних лісах. Триває досудове слідство», – повідомляє прес-служба нардепа з посиланням на відповідь ГУ НПУ.

Таке правопорушення карається штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією незаконно добутого.