240 відібраних претендентів у житомирську поліцію розпочали навчання

11 січня 240 слухачів, які пройшли ретельний відбір, розпочали навчання на базі Житомирського тренінгового центру поліції. Нові патрульні вийдуть на вулиці обласного центру уже на початку березня.

Про це повідомляють в обласній поліції.

Набір кандидатів у нову патрульну поліцію у Житомирі розпочався 2 жовтня минулого року. Понад 6 тисяч претендентів на службу пройшли кілька етапів ретельного відбору. Скласти комп’ютерні тести на загальний рівень знань, здобути утвердження військово-лікарської комісії, подолати заліки з фізичної підготовки, а ще психологічне тестування та співбесіду вдалося  240 кандидатам.

“За час навчання майбутні патрульні поліцейські опанують понад 25 спеціальних дисциплін, серед яких вогнева підготовка, долікарська допомога, оформлення дорожньо-транспортних пригод, адміністративне законодавство і відповідальність за його порушення, основи ефективної комунікації тощо”, – йдеться в повідомленні.

Оволодіти спеціальними знаннями та навичками новим патрульним допоможуть професійні тренери, які також пройшли конкурсний відбір. Серед них викладачі, як тренінгового центру, так і Житомирських державного університету та національного агроекологічного університету. Визначальним спрямуванням підготовки є практичні вправи та тренінги, на які відводиться до 80% навчального часу. 

Також до тренувань залучатимуться працівники спеціальних підрозділів поліції.