На Житомирщині винуватці лісової пожежі сплатили великий штраф

2 травня в лісовому масиві Краснобірського лісництва державного підприємства «Радомишльське лісомисливське господарство» поблизу села Макалевичі виникла лісова пожежа. Вогонь розповсюдився від вогнища, які розпалили відпочивальники, порушуючи правила пожежної безпеки в лісі.

Лісова охорона оперативно відреагувала на повідомлення про загоряння і на місце події виїхав пожежний автомобіль, трактор з плугом для оборювання та трактор з ємністю для води з мотопомпою. Впродовж 30 хвилин 11 працівників лісгоспу та вищеназвана техніка боролися із вогнем. Однак низова пожежа все ж встигла розповсюдитися на площу близько 1 гектара. Державному лісовому фонду нанесено збитки в розмірі 16398 гривень.

Винуватцям пожежі довелося сплатити збитки в повному розмірі і штраф за порушення правил пожежної безпеки. Про це інформує ЖОУЛМГ.

Лісівники вкотре застерігають, що причинами виникнення пожеж у лісі здебільшого є байдужість і безтурботне ставлення людини до природи: непогашені багаття, кинуті в суху траву недопалки, дитячі пустощі з вогнем.