МФК “Житомир” переграв команду з Олевська

Без категорії

В середу, 07 вересня, МФК “Житомир” на виїзді зіграв товариський поєдинок із командою вищої ліги області, ФК “Полісся” з Олевська. Матч відбувся в рамках підготовки до гри 5 туру аматорського чемпіонату України з футболу серед аматорів, який має відбутися в суботу, 10 вересня, проти ФК “Квадро” (Первомайський, Харківської обл.).

Про це інформують на сайті МФК “Житомир”.

Тренерський штаб житомирян під час товариського матчу поексперементував із складом команди і позиціями гравців перед відповідальним матчем регулярного чемпіонату. Втім, про результат теж ніхто не забув – МФК “Житомир” виграв зустріч з рахунком 3:1. Перемогу нашій команді принесли голи Бортника, Данюка та Слюсара.

Після основної зустрічі з основним складом ФК “Полісся” два тайми по 13 хвилин зіграла також нова команда U-19 МФК “Житомир”. Цей матч завершився з рахунком – 0:0.