Міська рада шукає перевізників на три маршрути

Управління транспорту та зв’язку Житомирської міської ради шукає перевізника для здійснення тимчасового перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування № 11 “вул. Красовського – Паперова фабрика”, № 2 «с. Лісове – Полісся», № 26 «Богунія – М’ясокомбінат».

Конкурс на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводиться відповідно Закону України “Про автомобільний транспорт”, “Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування” затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. №1081 із змінами та доповненнями (далі-Порядок).

Як повідомляють на сайті міськради, метою визначення автомобільного перевізника на конкурсних засадах є реалізація основних напрямів розвитку галузі автомобільного транспорту, створення безпечних умов для перевезення пасажирів автомобільним транспортом, покращення якості пасажирських перевезень, створення конкурентного середовища, забезпечення оновлення рухомого складу, підвищення рівня безпеки перевезень пасажирів, забезпечення виконання соціально значущих перевезень.

Організатором конкурсу встановлюються додаткові умови для учасників конкурсу, а саме: надати в якості конкурсної пропозиції щонайменше один транспортний засіб, пристосований для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями; до підписання договору встановити на кожний транспортний засіб, що працює на маршруті GPS обладнання (навігації) та надати доступ для забезпечення постійної (цілодобової), безперебійної передачі даних про стан руху транспортних засобів “Диспетчерському пункту”, який має відповідне програмне забезпечення для прийняття та обробки даних;забезпечити виплату заробітної плати найманим працівникам на рівні не нижче передбаченого Галузевою угодою; забезпечити перебування водіїв, що здійснюють перевезення пасажирів на маршруті у формі одягу відповідно до встановлених Організатором. Плата за участь у конкурсі відсутня.

Документи на участь приймаються щоденно (крім вихідних) з 9 год. 00 хв. до 12 год. 00 хв. до «30» вересня 2016 включно, за адресою: м. Житомир, майдан С.П. Корольова, 4/2, управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради, каб. № 379. тел. 48-12-08, 47-07-09.