ОДА оголосила конкурс на внутрішньообласні маршрути

Житомирська обласна державна адміністрація оголошує конкурс на право здійснювати перевезення пасажирів на приміських та міжміських внутрішньообласних маршрутах загального користування.

Метою проведення конкурсу є вибір на конкурсних засадах юридичних або фізичних осіб, які здатні забезпечувати належну якість обслуговування перевезень пасажирів на автобусних маршрутах приміського та міжміського внутрішньообласного сполучення, дотримання вимог транспортного законодавства України, інших нормативно-правових актів і виконання умов організації перевезень та показників якості транспортного обслуговування населення.

Претенденти можуть брати участь у конкурсі на один або декілька маршрутів.

Документи на участь у конкурсі приймаються щоденно (крім вихідних) з 9.00 до 17.00 за адресою: м. Житомир, майдан С. П. Корольова, 3/14, каб. 320, до 4 жовтня 2016 року включно.

Заяву на участь у конкурсі, анкету та роз’яснення щодо оформлення документів для участі у конкурсі перевізник-претендент може отримати щоденно за адресою: майдан С. П. Корольова, 3/14, каб. 320, тел. 47-46-52, або на сайті http://www.industry.zt.gov.ua

Детальніше з умовами конкурсу, переліками документів та запропонованих маршрутів можна ознайомитися ТУТ.

Документи, які надійшли до конкурсного комітету після встановленого строку, не розглядаються. Документи, подані не в повному обсязі, не реєструються і повертаються претенденту із зазначенням причин.

Відповідно до статті 45 Закону України «Про автомобільний транспорт» до участі в конкурсі на визначення автомобільного перевізника для роботи на автобусному маршруті загального користування не допускаються автомобільні перевізники, які: визнані банкрутами або щодо яких порушено справу про банкрутство чи ліквідацію як суб’єкта господарювання; подали до участі в конкурсі документи, що містять недостовірну інформацію; не відповідають вимогам статті 34 цього Закону; передбачають використовувати на маршрутах автобуси, переобладнані з вантажних транспортних засобів.

Конкурс відбудеться 21 жовтня 2016 року, початок о 10 00 год. за адресою: м. Житомир, майдан С.П. Корольова, 1, малий зал Житомирської облдержадміністрації.

Примітка: Організатор виставляє додаткові умови для учасників конкурсу на право здійснювати перевезення пасажирів на приміських та міжміських внутрішньообласних маршрутах загального користування, а саме:

– надання в якості конкурсної пропозиції транспортні засоби із терміном їх експлуатації: на приміських автобусних маршрутах загального користування – не більше 7 повних років включно; на міжміських – не більше 10 повних років включно;

– встановлення GPS-системи на транспортних засобах, які пропонуються для роботи на автобусних маршрутах, які не відправляються із автостанцій;

– забезпечити роботу на приміських автобусних маршрутах не менше як одного транспортного засобу для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, відповідно до п. 10 постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”.

Прес-служба міської ради