«По той бік». ZIK

Із 12 вересня щопонеділка о 21:30 в ефірі телеканалу ZIK розпочинає вихід проект розслідувань по персоналіях «По той бік». 

Як на зарплату у розмірі 10-20 тисяч високопосадовцям вдається жити на широку ногу? Чи можуть наші державні мужі пояснити, звідки у них солідні статки? І як відрізняється офіційна версія їхнього походження від тієї, яку запропонують на основі власного розслідування журналісти програми? «По той бік» запрошує за лаштунки українського політикуму.

Кожен третій депутат декларує місячний дохід менше 20 тисяч гривень, кожен другий із них їздить на авто VIP-класу, майже у кожного діти навчаються в престижних закордонних коледжах. Кожен восьмий обранець має незадекларований бізнес, а кожен десятий – прийшов до влади через такого ж «чесного» родича. Як, за що і чим живуть можновладці поза Верховною Радою і Кабміном? Як виглядають їхні маєтки, де відпочивають і на чому їздять до «бідних» кабінетів, а головне – звідки беруть на це гроші?!

Щоб дати відповіді на ці та інші питання, команда програми «По той бік» не буде стрибати через паркани, а зайде на приватну територію народного обранця з його ж дозволу. Потрапивши за лаштунки приватного життя народних обранців, команда проекту «По той бік» отримує унікальну можливісь здобути усі відповіді, перш за все, на незручні запитання, які найбільше цікавлять народ. Також у головних героїв програми є чудова нагода «вирости» в очах українців, зокрема вирішивши реальну проблему простого українця, який позбавлений таких можливостей, які є у них.

«Цей проект – перевірка на чесність, на відкритість, на людяність тих, хто покликаний дбати про інтереси простих українців та держави. Команда «По той бік» заходить на приватну територію головних дійових осіб програми, озброївшись заздалегідь проведеним розслідуванням. Жодного упередження, проте не без провокацій. Тому, якщо «По то бік» запитує про вартість «золотого батона» – це означає, що каналу головних розслідувань країни вже точно відомо, скільки він коштує. Чи варто обманювати?» – розповідає про головну особливість проекту генеральний продюсер телеканалу ZIK Ольга Бенеда.

«Стати героєм програми має шанс абсолютно кожен чиновник: від місцевого депутата до генпрокурора. Бо у кожного з них у нас буде про що запитати, а їм – про що розповісти. Як мінімум про лексус, запаркований під будинком, куплений на чесно зароблені гроші і про те, скільки років потрібно на нього відкладати з депутатської зарплати. А якщо серйозно, то ми не вішатимемо ярликів на співрозмовника до початку зустрічі, бо ж яким насправді є нардеп поза стінами парламенту, будемо дізнаватись разом із глядачами під час візиту на приватну територію політика», – додає ведуча програми-прем’єри на ZIKу Соломія Буй.

Отож не пропустіть нагоду заглянути «По той бік» вже цього понеділка о 21:30 на телеканалі ZIK.