Рішення про звільнення Наталії Чиж з голови фракції “Самопоміч” скасовано, – Рибак

Заява житомирського міського осереду партії Об’єднання «Самопоміч»:

“22 вересня ряд засобів масової інформації розповсюдив інформацію про звільнення Наталії Чиж з посади керівника фракції«Самопомочі» у Житомирській міській раді. Офіційно інформуємо, що дана інформація не відповідає дійсності.

В місцевому осередку дійно відбуваються непрості внутріпартійні дискусії, живе демократичне життя, подробиці якого стають відомі громадськості. Ми відкриті до суспільства і не приховуємо ані своїх досягнень, ані проблем. 23 вересня до Житомира прибули представники центрального керівництва партії, аби розібратись в ситуації.

За підсумками тривалого обговорення виконавчий комітет Об’єднання«Самопоміч» відмінив неправомірне рішення про усунення Наталії Чиж з посади керівника фракції (відповідно до партійного положення такі рішення ухвалюються як мінімум 2/3 фракції). «На нас будуть тиснути за нашу принципову позицію в місті, підкупляти посадами і грішми. Можливо не всі витримають це випробування. В такі моменти проявляються всі сторони людей»” – заявив керівник міського осередку Об’єднання «Самопоміч»Олександр Рибак.

Нагадаємо, секретар фракції “Самопоміч” у міський раді Антон Ракович заявив Репортеру, що чотирма голосами вони змінили Наталію Чиж на Валерія Шевчука.