На позачерговій сесії обласної ради можливий радикальний сценарій

Влада

На адресу редакції сайту “Журналу Житомира” надійшов лист від громадського руху “За мир на Житомирщині”, у якому говориться про можливі провокації під час позачергової сесії Житомирської обласної ради. 

Публікуємо текст листа в оригіналі, без змін:

“У понеділок, 26 вересня, відбудеться позачергова сесія Житомирської обласної ради. Будуть розглядатися нагальні питання про ситуацію з надрами, об’єднання територіальних громад.

Як повідомляє громадський рух “За мир на Житомирщині”, зацікавлені особи планують провести сесію за “войовничими” сценаріями, написаними у кабінетах окремих політичних сил.

Один з них передбачає влаштувати велике політичне шоу за участі гостей із Верховної Ради України. Подейкують про можливий приїзд очільниці ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко.

За іншим сценарієм, як повідомляють джерела в обласній раді, взагалі планується зрив сесії за допомогою «тітушок», до яких має відношення один обранець із кримінальним минулим.

Кажуть, зацікавлені політичні сили вирішили вдатися до таких дій після поширення безпідставних чуток про те, що ніби на сесії планують оголосити недовіру голові обласної ради та висунути пропозицію про зняття її з посади. Однак згідно із офіційним сайтом Житомирської облради, подібного питання немає в порядку денному. Тому не зрозуміло, для чого “перестраховуватися” або «тітушками», або візитом топ-політиків.

Ця позачергова сесія є надзвичайно важливою для життєдіяльності області. Зокрема, буде розглядатися наболіле питання внесення змін до перспективного плану формування територій громад. Цей процес, як відомо, затягується не перший місяць і може нашкодити громадам.

“Жителі області прямо ставлять запитання депутатам і тим, хто стоїть за ними: що важливіше – власні політичні амбіції та посади чи нормальне життя громадян?” – звертається громадський рух «За мир на Житомирщині».

Представники активних громадських кіл заявляють, що не допустять перенесення до Житомирської обласної ради традиційної практики бійок з парламенту. Адже забезпечення миру й спокою в області є питанням номер один, так само як питання стабільного розвитку громад.”

Громадський рух “За мир на Житомирщині”