​Заява голови ЖОФФ Олександра Коцюбко з приводу майбутньої конференції ЖОФФ 28.09.2016

Голова ЖОФФ Олександр Коцюбко оприлюднює у ЗМІ заяву такого змісту.

Наводимо текст дослівно:

«29 липня 2016 р я скликав Виконком скликання 12.01.2011 року. Секретарем на цьому засіданні був Гордійчук Василь Васильович. На виконкомі ЖОФФ був представник юридичного департаменту Федерації футболу України Грищенко Ігор Валерійович, який оголосив присутнім, що в зв’язку з судовою справою щодо скасування рішень Конференції 04.09.2015, законним і чинним є Виконком, обраний на Конференції від 12.01.2011 року.

Виконком ЖОФФ 29 липня 2016 року створив робочу групу для підготовки конференції, і я був обраний головою цієї групи. До групи увійшли: Коцюбко Олександр Петрович, Гордійчук Василь Васильович, Малиновський Олег Валентинович, Ткач Володимир Леонідович, Бойко Віктор Васильович. Протокол засідання виконкому скликання 12.01.2011 року від 29.07.2016 я публікую в повному обсязі.

Після засідання виконкому від 29.07.2016, я звернувся за роз’ясненням до Головного управління юстиції в Житомирській області, де мені пояснили, що відповідно до даних Єдиного Держреєстру, на сьогоднішній день законним і чинним є Виконком і Статут ЖОФФ, прийняті на Конференції 04.09.2015 року. Зараз я маю на руках письмове роз’яснення Головного управління юстиції з цього питання.

Згідно цього роз’яснення, виконком, обраний на Конференції ЖОФФ 12.01.2011 не є чинним і тому всі прийняті ним рішення не законні. Сенсу бути обраним на незаконній конференції я не бачу, тому своєї кандидатури не виставляю.

У вересні цього року в Житомирській обласній федерації футболу працювали Ревізійні комісії, які перевіряли надходження і витрачання коштів громадської організації. Ревізійних комісій було дві – обрана на Конференції 12.01.2011 року і обрана на Конференції 04.09.2015 року. Обидві комісії дійшли висновку, що з боку глави ЖОФФ Коцюбко А.П. ніяких порушень не було. Акти комісій я опублікую.

Балотуватися на пост глави ЖОФФ виявило бажання п’ять чоловік – Володимир Ткач – голова Житомирської міської федерації футболу, колишній член виконкому ЖОФФ, Олег Малиновський, чиє членство було призупинено рішенням виконкому ЖОФФ за фінансові порушення, Руслан Павлюк – президент ФК «Житомир», екс-глава ЖОФФ Олександр Чернявський і глава Федерації футболу ветеранів Віктор Ратушинську.

Відразу ж один з кандидатів на пост глави ЖОФФ, а саме О.Малиновский, поставив інших кандидатів у свідомо програшне становище. І зробив він це свідомо. Малиновський особисто об’їздив колективних членів ЖОФФ, зібрав у них протоколи і заяви по наравленню делегатів на конференцію, а потім зареєстрував 16 вересня тільки тих, хто готовий був голосувати за нього, а всіх інших Малиновський зареєстрував 19 і 20 вересня, тобто із запізненням.

Таким чином, були позбавлені виборчої підтримки всі інші кандидати. Згідно з вимогами статуту ЖОФФ, реєстрація цих документів повинна була закінчитися за 10 днів до її проведення. Колективні члени, зареєстровані 19 і 20 числа не зможуть взяти участь у конференції.

Що я ще хочу сказати колективним членам. Згідно статуту ЖОФФ, колективні члени свої протоколи і заяви повинні направляти до Виконкому ЖОФФ, тобто за адресою м Житомир, вул. Фещенка-Чопівського, 18, а не віддавати їх особисто Малиновському, який навіть не є членом виконкому ЖОФФ. Я це говорю і пояснюю колективним членам, для того щоб в майбутньому не було фальсифікацій, які відбулися з підготовки до цієї конференції.

Далі, делегатам колективних членів ЖОФФ вишлють запрошення на цю Конференцію. Але ви всі повинні знати, що я, як глава ЖОФФ і як глава робочої групи, ніяких підписів і ніяких печаток на даних запрошеннях не ставив і не поставлю. Брати участь в незаконних виборах і в незаконній конференції не просто не етично, а й небезпечно. Так як на сьогоднішній день прем’єр-міністр України Володимир Гройсман чітко сказав, «рейдерське захоплення організацій буде переслідуватися за законом». Я не буду і не хочу підставляти всіх вас під статтю кримінального кодексу. Через особисті інтереси якихось Янчевський і Малиновських. не варто порушувати закон України, як це роблять вони», – сказав Олександр Коцюбко.