Що слід знати про хімічні засоби для басейнів

Кожен власник басейну знає про необхідність підтримки хімічного складу і балансу води в оптимальному стані. Тільки якісні хімічні засоби можуть стати запорукою чистоти і здоров’я.

Знезараження води в басейні, нарівні з підігрівом, рециркуляцією і фільтрацією, відноситься до фізичних методів підготовки. І якщо підігрів і рециркуляція води покликані забезпечити комфорт, то очищення є гарантом збереження здоров’я. Екосистемі штучної водойми часом приділяється недостатня увага. Але ж навіть незначне коливання основних показників води може призвести до дуже сумних і навіть непоправних наслідків.

Способи очищення води

Очищення води в басейнах будь-якого виду реалізується двома методами:

Механічний спосіб очищення

Біологічний спосіб знезараження

Хімія для басейну дозволяє не тільки зберегти естетичну привабливість, але і чистоту, а також прозорість води (Где купить химию для бассейна в Киеве).

Знезараженням води називається знищення потожирових виділень, різних біологічно активних забруднень, а також продуктів життєдіяльності бактерій, водоростей і інших мікроорганізмів.

Хімія для басейну дозволяє не тільки зберегти естетичну привабливість, але і чистоту, а також прозорість води. Вона відмінно справляється з функцією дезінфекції та знезараження. На сьогодні хімічні засоби по догляду за водою є найбільш популярними і ефективними.

Для правильної і якісної обробки води в басейні необхідно визначити основний показник – рівень pH. Ідеальними вважаються показники від 7,2 до 7,6. Перевищення цих показників лише на 0,2 пункту здатне викликати сильні шкірні роздратування, а при підвищенні рівня до 9 вода в басейні стає ідеальним середовищем для розмноження і розвитку різних видів бактерій.

Крім того, рівень pH – один з найважливіших факторів, здатних впливати на ефективність використовуваних засобів дезінфекції. Для вимірювання цього показника зручно користуватися спеціальними вимірювальними тестовими смужками.