Трамп ігнорує Україну

Кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп проігнорував пропозицію Петра Порошенка про зустріч у ході робочого візиту останнього в США.

Про це повідомляє американський журнал Foreign Policy, інформує УНІАН.

“Прес-секретар адміністрації українського президента повідомив Foreign Policy, що вони звернулися і до Трампа, і до його “демократичного” конкурента, колишнього держсекретаря Гілларі Клінтон щодо зустрічі з Порошенком. За словами офіційного представника, тільки Клінтон сказала “так” і посиділа з президентом у понеділок. Кампанія Трампа не дала чіткої відповіді”, – йдеться в статті. 

При цьому кампанія Трампа не змогла надати виданню коментар з цього питання. 

Проте наголошується, що згідно з графіком “республіканського” кандидата, він уже відправився в Північну Кароліну і планує бути решту тижня в Огайо та Пенсильванії, а не в Нью-Йорку, де сесія Генеральної асамблеї ООН закінчується 26 вересня, у день перших дебатів кандидатів у президенти США. 

19 вересня Порошенко зустрівся з Клінтон. У ході зустрічі співрозмовники погодилися, що в протистоянні російській агресії важливим є зміцнення трансатлантичної єдності та солідарності з Україною, також була відзначена дієвість політики санкцій проти Росії. Порошенко подякував Клінтон за постійну і тверду підтримку України.