​Удосконалити англійську мову на фестивалі – це реально!

Рекламна агенція «Кран» та навчальний центр WinWin піклуються про ваше цікаве та корисне дозвілля.

Ні для кого не секрет, що сьогодні знати іноземну мову – не лише престижно, а й необхідно. Недаремно кажуть: «Скільки ти знаєш мов, стільки разів ти людина», адже чим ширше коло твоїх знань – тим більше з’являється нових зацікавлень, можливостей, друзів. 

Мабуть кожен хоч раз мріяв подорожувати світом і мати можливість обговорити смачний десерт та цікавий фільм із місцевими, не почуваючись ніяково та не хапаючись за кишеньковий словник та google-перекладач.

ХХІ століття – не звичайна історична епоха, а час цифрової відкритості та відсутності кордонів та вимагає від нас знання хоча б однієї мови міжнародного спілкування (англійської, китайської, німецької, російської). Мультилінгвальність (володіння кількома мовами) розширює можливості для навчання, розвитку та пошуку хорошої вискооплачуваної роботи.

Якщо ви відчуваєте, що вам не вистачає курсу навчальної програми або ви щойно вирішили вивчати англійську мову і не знаєте, з чого почати, існують спеціальні навчальні центри, які допоможуть вам відчути землю під ногами серед бурхливого моря неправильних дієслів, артиклів та герундіїв.

В Україні існує багато різноманітних лінгвістичних центрів, не відстає й Житомир. Одним із найкращих є WinWin Cambridge Educational Center – перший сертифікований центр підготовки до міжнародних Кембриджських іспитів, який успішно допомагає студентам різної вікової категорії вивчати англійську мову, покращувати свої знання, та готуватися до міжнародних іспитів з англійської мови. Центр WinWin – це команда молодих професіоналів, які володіють міжнародними сертифікатами з методики викладання та з англійської мови.

WinWin займається благочинністю та бере активну участь у різних соціально-культурних проектах. На фестивалі «Голова-галоша» WinWin готує дві локації для дітей та дорослих. Щогодини центр буде проводити безкоштовні пробні заняття для усіх бажаючих. На дитячій локації викладачі будуть гратися англійською, співати та танцювати, організовувати міні-вистави. Для дорослих буде запропоновано два види занять: 1. міні-презентація уроку (буде проводитися що дві години); 2. інтерактив – також кожні дві години. Тривалість заняття – 45 хвилин.

WinWin – це не просто школа, центр чи заклад, це велика родина. Центр влаштовує багато заходів для студентів: щороку організовує WinShashlyk, щоліта – WinCycling (усі катаються на велосипедах та у затишному місці беруть участь у розмовному клубі). Цей навчальний центр помітно виділяється посеред інших своїм цікавим підходом до навчання та неординарними послугами (WinTalk, WinLetter, WinCafe та ін.).

Запрошуємо всіх 24 вересня не лише провести чудовий вихідний, а й покращити свою англійську, запастися корисними знаннями та вміннями на фестивалі «Голова-галоша». Гайда до нас! З нами весело та цікаво!

Координати навчального центру WinWin:

+38 (0412) 445-600+38 (063) 117-72-85+38 (098) 200-48-10

Офіційний сайт:http://winwin.zt.ua/

Організатор фестивалю:

Спонсори фестивалю «Голова-галоша»:

Музична програма фестивалю:

Квитки на музичну програму мистецько-просвітницького фестивалю «Голова-галоша» можна придбати у ресторанах «Pizza Челентано».

Адреси ресторанів «Pizza Челентано»: майдан Соборний, 7/1; вул. Велика Бердичівська, 55.

Номери телефонів: (0412) 42 11 00, (0412) 34 55 00, (073) 158 34 28.

Кожен квиток на музичну частину фестивалю гарантує власнику професійне фото та його друк прямо на фестивалі від нашого партнера JAM studio (http://www.jam-studio.com.ua).

Слідкуйте за новинами та анонсами на офіційному сайті та в соціальних мережах:

www.golova-galosha.com.ua

https://vk.com/golovagalosha

https://www.facebook.com/golovagalosha/