​На закупівлю медичного обладнання Житомир отримає додаткових 5 мільйонів гривень – Розенблат

Житомир додатково отримає 5 мільйонів гривень з державного бюджету України на соціальний розвиток міста, які спрямують на закупівлю медичного обладнання.

Про це напередодні на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат Борислав Розенблат.

«Ці кошти я вирішив направити на додаткове фінансування наших лікувальних закладів в частині закупівлі медичного обладнання. Таким чином, на загальну суму 15 мільйонів гривень ми обладнаємо наші лікарні новим сучасним устаткуванням», – написав нардеп.

За словами заступника міського голови Житомира Матвія Хренова, ці п’ять мільйонів гривень, виділених додатково за сприяння народного депутата, планують спрямувати переважно на облаштування пологового відділення Центральної міської лікарні №1:

«За кошти першої субвенції у 10 мільйонів ми закриваємо проект по закупівлі обладнання для приймальних відділень міських лікарень. Всі тендери були проведені. На сьогоднішній момент вже встановили 60% устаткування. Воно вже на наступному тижні запрацює. До кінця року ще доїде рентгенологічне обладнання, яке замовлялося за кордоном. А за ці п’ять мільйонів ми хочемо до належного стану привести пологове відділення ЦМЛ №1», – зазначив Хренов.