Нардеп Розенблат звернеться до керівництва держави через ситуацію в Олевську

Борислав Розенблат обіцяє разом з колегами-депутатами звернутися до Прем’єр-міністра Гройсмана, Президента Порошенка та членів РНБО з проханням посприяти прийняттю законопроекту про легалізацію бурштину.

Про це нардеп написав на своїй сторінці у Facebook 16 січня. Так народний обранець відреагував на нічну сутичку в самому центрі Олевська, під час якої загинула одна людина та за близько десятка постраждали.

«Усі побачили, що питання стоїть надзвичайно гостро. Страшно про це говорити, але ми в кроці від АТО, що буде відбуватись вже не на Сході, а на території нашого, українського Полісся!!! Я не хочу призначати винних у тому, що сталось…але є «мусора», які там збирають плату за «квитки», є прокурори і сбушники, які покривають цей «бізнес» та депутати всіх рівнів, які намагаються заробляти на цьому кошти…винні всі! Кривавий бурштин, так, якраз кривавий, адже там, де замішані великі гроші, завжди буде кров…

Завтра у Верховній Раді, разом з іншими колегами, будемо звертатись до Прем’єр-міністра, до Президента, до членів РНБО України, аби вони посприяли прийняттю Закону та розробили усі заходи, щоб захистити людей», – написав Борислав Розенблат.

Народний депутат вважає, що таких ситуацій не виникало б, якби в Україні діяв закон, який врегульовує видобуток сонячного каменю:

«Сьогодні вночі в місті Олевську сталась біда і знову постраждали люди… Біда, яку можна було не допустити, якби влада впродовж трьох років не зволікала з легалізацією видобутку бурштину», – пише нардеп.

Нагадаємо, законопроект авторства Розенблата № 1351-1 про видобудування та реалізацію бурштину вже понад півтора року очікує на друге читання.