Обласна рада зробила заяву щодо образ на адресу депутата Олени Галагузи

“Керівництво обласної ради та весь депутатський корпус вважає неприпустимою і неетичною поведінку представників громадських об’єднань та організацій 23 лютого під час дев’ятої сесії обласної ради.

Згідно з Конституцією України кожен громадянин країни має право обиратися в органи місцевого самоврядування і працювати на благо виборців. Під час сесій обласної ради депутати, відповідно до вимог чинного законодавства, здійснюють свої повноваження, якими наділили їх виборці – громади, від яких вони обиралися.

Безпідставні звинувачення громадських активістів щодо бездіяльності, образливі висловлювання, погрози на адресу депутатів Житомирської обласної ради є аморальним та паплюжать їхню честь і гідність. Особливо, якщо це стосується депутатів-жінок, зокрема, дружини військовослужбовця, який зараз захищає мир і спокій громадян нашої країни.

Від усього депутатського корпусу звертаємося до активістів і закликаємо їх дотримуватися морально-етичних норм поведінки під час засідань сесій обласної ради – у той час, коли депутати працюють над суспільно значимими для нашої області питаннями.

Житомирська обласна рада у своїй роботі дотримується принципів прозорості, відкритості і публічності, завжди готова до здорової дискусії і співпраці з громадськістю.”


Керівництво обласної ради,

Володимир Ширма, Сергій Крамаренко, Максим Вілівчук