Українські легкоатлетки завоювали 2 «золота» на турнірі в Іспанії

Без категорії

Українські легкоатлетки здобули чотири перемоги на міжнародному турнірі Meeting Iberoamericano de Atletismo, який проходив в іспанській Уельві.

Про це повідомляє Федерація легкої атлетики України.

Ірина Герщанеко з результатом 1,90 м, показаним у третій спробі, виграла змагання зі стрибків у висоту.

Українка Олена Сідорська здобула золоту медаль з бігу на 1500 метрів (забіг В). Дистанцію вона подолала за 4.13,89 хв.

Марія Шаталова фінішувала другою з бігу на 3000 метрів з перешкодами. З часом 9.36,56 хв вона поповнила список українських легкоатлетів, які виконали норматив для участі у чемпіонаті світу у Лондоні. Швидше за неї дистанцію подолала лише марокканка Фадва Сіді Мадан (931,24 хв).

Галина Облещук завоювала «бронзу» зі штовхання ядра. У найкращій зі спроб, другій, вона відправила ядро на 17,64 м. Перемогла у цій дисципліні з рекордом турніру шведка Фанні Роос (18,09 м).

Раніше українські атлети здобули 4 «золота» на міжнародних змаганнях у Фінляндії.