​Дружини та матері загиблих воїнів АТО молилися в Кип’ячому

Жіночий ставропігійний монастир Афонської ікони Божої Матері в урочищі Кип’яче відвідали дружини та матері загиблих воїнів АТО з Київщини, Черкащини, Житомира, Радомишля. До них також долучилися сім’ї загиблих на Сході героїв з Малинщини та місцеві атовці – учасники бойових дій.

Про це пише газета “Малинські новини”.

Гостей хлібом-сіллю зустріли в Городищі, на місці заснування Малина. Відбулося покладання квітів до меморіалів полеглим воїнам. У жіночій обителі в Кип’ячому, зокрема, відслужили панахиду за загиблими. Матері та дружини героїв після відвідин монастиря зізналися, що відчули велике полегшення на душі, згорьованій тяжкою втратою близьких людей.

Після молитви жінки та діти набирались духовної сили в купелі. Також монахині запросили всіх на монастирську трапезу.

Наприкінці дня відбулася зустріч у актовій залі Школи мистецтв міста Малина. Гостей привітав міський голова Олексій Шостак. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя за Україну. Дружини та матері полеглих героїв отримали в подарунок збірку поета Володимира Канюки “Я із Майдану, Українець!”. Художні колективи Школи мистецтв та місцеві аматори подарували гостям тематичний концерт.

Організувала зустріч Малинська філія Об’єднання дружин та матерів загиблих бійців АТО за сприяння міської влади та місцевих меценатів. Зокрема, основному організатору, малинчанину Ярославу Дмитренку керівник центральної філії Об’єднання дружин та матерів загиблих бійців АТО Наталія Московець вручила медаль “За незламність духу”. Ярослав зауважив: “Ця нагорода – не моя, а всього міста, яке активно долучилося до волонтерської роботи”.

Активіст подякував матерям за синів-героїв. “Низький уклін вам, шановні жінки! Ви втратили найдорожче… Проте знайте – Герої не вмирають, вони навіки серед нас”,- запевнив він.