Фірма, що фарбувала пішохідний міст доробить тротуари по Театральній у Житомирі

Питання визначення підрядника для продовження і завершення реконструкції тротуарів у Житомирі розглянули на позачерговому засіданні міськвиконкому.

Управління капітального будівництва міської ради забов’зали укласти договір підряду на виконання будівельних робіт з ТОВ “Уют Строй” Ігоря Драгоруба по об’єкту: “Капітальний ремонт тротуарів по вул. Театральній в м. Житомирі (від вул. Великої Бердичівської до майдану Перемоги)”, без проведення тендерних торгів.

Термін  – до Дня міста (9-10 вересня). Договір укладають на 1 мільйон 300 тисяч грн.

Фірма має доробити капремонт, який почала ТОВ “Ві.Ай.Пі”. 

При цьому, мер Сухомлин запросив усі житомирські будівельні компанії подавати заявки на участь у тендерах щодо реконструкцій у місті.

Нагадаємо, у Житомирі зчинився скандал з намагання міської ради розірвати договір з визначеним підрядником на реконструкцію тротуарів – ТОВ “Ві.Ай.Пі” через невиконанням цим підрядником своїх зобов’язань щодо строку і якості виконання робіт.

Як писав Репортер, у 2016 році з львів’янами уклали Договір щодо ремонту цієї ділянки на 5 млн грн. 

Компанія до кінця року мала викорчувати дерева та пеньки, покласти новий тротуар та асфальт, зробити розмітку, заїзди для велосипедів, встановити дорожні знаки, решітки, турнікети, паркани.

До речі, у фірми “Уют-Строй” вже також багато підрядів на різні ремонти в місті та області. Тому, для житомирян важливо аби ремонт тротуарів компанія  виконала вчасно та якісно. Бо, як показує практика, фірми Драгоруба теж не завжди справлялася з цією задачою.

Нагадаємо, “Уют Строй”,  фарбувала пішоходний міст.