​До Дня улюбленого міста: у Житомирі презентували персональну виставку Артура Хачатряна

Розкриття спільного між Житомиром та Венецією, свято музики та живопису, приємний подарунок житомирянам «До Дня улюбленого міста». 

В такій атмосфері 6 вересня в стінах Дому Української культури відбулося відкриття виставки вірменського художника Артура Хачатряна.

Творець яскравих олійних пейзажів, натюрмортів та архітектурних принад Житомира та Житомирщини представив полотна, створені протягом 2016-2017 років. Картини написані в фірмовому стилі на полотні олією.

На відкриття завітали керуюча справами виконавчого комітету Житомирської міської ради Ольга Пашко, начальник управління культури Житомирської міської ради Ніна Рябенко, друзі, художники та митці, журналісти та житомиряни.

«У виставці представлені надзвичайно теплі і чудові картини, які викликають захоплення нашими прекрасними видами. Найбільш захоплюючим є те, що це малює художник, який не є уродженцем нашого міста, але так витончено передає всі його особливості», – зазначила на відкритті виставки Ольга Пашко, а також відзначила Артура Хачатряна Подякою виконавчого комітету за значний внесок у розвиток культури та мистецтва міста.

Гості виставки знаходять сюжетні паралелі між Житомиром та європейськими містами.

«Художник у своїх роботах, за допомогою пензлів і полотна, показує справжній Житомир, душу міста. А також проводить паралелі між нашим містом та Європою. Та ж картина «Венеція» вражає і співставляються наші візитівки – «Водонапірна вежа», храми, архітектура. Це, напевно, і є творче європейське вікно, яскраво представлене в картинах експозиції. Можливо, комусь це здається фантастикою, але колись твори Жуля Верна вважали чимось неможливим, та крізь призму часу недовіра розвіялась. Артур – це наш Жуль Верн з Житомира, проте він показує і передає душевність Житомира як міста європейського», – поділилась враженнями Ніна Рябенко.

Артур Хачатрян присвятив виставку 1133-літтю Житомира, тому назва «До Дня улюбленого міста» не стала випадковою та відображає його щирі почуття до міста!

«Я вдячний долі, що моє знайомство з Житомиром переросло в істинно дружню та плідну роботу тут. Хочу подякувати Житомирській міській раді, управлінню культури, усім, хто завітав у ці стіни. Житомир став для мене рідним і теплим містом, в якому приємно творити. Цією виставкою я хочу висловити найщиріші побажання Житомиру – улюбленому місту!», – розповів Артур Хачатрян.

В знак гостинності художник подарував свою роботу Дому української культури. Директор Наталія Валуєва відзначила, що картина обов’язково займе почесне місце.

Гурт «Ретро21» доповним атмосферу офіційного відкриття заходу авторськими мотивами.

Виставка «До Дня улюбленого міста» буде тривати протягом місяця в Домі української культури за адресою вулиця Велика Бердичівська, 61.