У Бердичівському районі вже криють дахи шифером від Житомирської ОДА. Фото

Без категорії

Голова облдержадміністрації Ігор Гундич привіз у Бердичівський район перший вантаж допомоги від ОДА – більше тисячі листів шиферу для відновлення пошкоджених дахів.

Про це повідомляють у ОДА.

«Ми не кидаємо своїх у біді. Якщо є проблема в районі – тим більше надзвичайна ситуація – її маємо вирішити, об’єднавши зусилля. За три дні після стихійного граду ми зібрали дані про потреби району, за день знайшли матеріали і ще за добу звезли на склад. Вже сьогодні я тут не з порожніми руками – привіз перший вантаж допомоги від Житомирської ОДА. Це – 1026 листів шиферу», – зазначив Ігор Гундич.

За його словами, облдержадміністрацією, районами та будівельними організаціями вдалося зібрати понад 5 тисяч листів шиферу.

«Міська та районна влада також активно взялася за вирішення проблеми. Вже у двох школах замінено дах, працюють бригади на інших соціальних об’єктах. Це я називаю командною роботою», – наголошує голова ОДА.

Першу допомогу отримають населені пункти, які найбільше постраждали (с. Скраглівка, Райки, Швайківка, Гришківці). Разом з допомогою приїхали і бригади робітників. Вони замінять шифер у людей, які це самостійно не зможуть зробити. Спочатку допомагатимуть одиноким людям похилого віку, непрацездатним, далі – малозабезпеченим та багатодітним сім’ям.

«У селі Скраглівка ми відновимо дахи у всіх 10 підопічних територіального центру. Адже це одинокі люди, по 80-85 років. Самостійно вони цю проблему не вирішать. Кожного із них ми беремо на особистий контроль і перевіримо якість виконання робіт», – сказав Ігор Гундич.