Докази, знайдені під час обшуку нардепа Розенблата у літаку, допустимі – суд

Докази, які детективи Національного антикорупційного бюро України отримали 19 жовтня під час невідкладних слідчих дій, є допустимими та можуть використовуватися в кримінальному провадженні у справі народного депутата Борислава Розенблата. 

Про це повідомляє прес-служба НАБУ. 

Повідомляється, що суддя Солом’янського районного суду міста Києва своєю постановою задовольнив клопотання детективів НАБУ, узгоджене з прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про проведення відповідних слідчих дій, представлене після обшуку в літаку на території аеропорту “Жуляни”.

Нагадаємо, що 20 жовтня суд зобов’язав Розенблата здати паспорти і знову носити електронний браслет. Розенблату винесено заборону покидати міста Київ і Житомир без дозволу детектива, прокурора і суду. Прокурор зазначив, що Розенблат зобов’язаний носити браслет до 18 грудня включно.

Нагадаємо, з’явилось відео обшуку нардепа Розенблата у літаку.

До речі, також стало відомо, що Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження у справі за позовом народного депутата України Борислава Розенблата до Директора НАБУ Артема Ситника та до народного депутата Сергія Лещенка.

Про це повідомляє прес-служба суду.

“Позивач просить суд визнати протиправними дії очільника НАБУ Артема Ситника щодо розголошення та розповсюдження інформації про громадянина США Пола Манафорта, Глави передвиборчого штабу кандидата у президенти США Дональда Трампа щодо наявності прізвища та підписів Манафорта в “чорній бухгалтерії Партії Регіонів” у матеріалах досудового розслідування, що мало наслідком втручання у виборчі процеси США у 2016 році та завдало шкоди інтересам України”, – мовиться у повідомленні суду.

Зазначається, що крім того, Розенблат просить визнати протиправними і дії Лещенка щодо нібито втручання у зовнішню політику України, яке було здійснене “шляхом поширення інформації щодо Пола Манафорта”.