Володимир Ширма виніс питання масового всихання лісів на загал ІІІ Форуму місцевого розвитку

Суспільство

Масове всихання лісів – це питання екології чи економіки?

Саме таке запитання поставив голова обласної ради Володимир Ширма керівникам двох стратегічно важливих відомств лісової галузі під час панельної дискусії, яка відбулась в рамках проведення ІІІ Форуму місцевого розвитку.

Також Володимир Ширма звернув увагу присутніх на дискусії заступника Міністра екології та природних ресурсів України Василя Полуйка та заступника голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимира Бондара, що Житомирська обласна рада двічі приймала і направляла звернення щодо здійснення невідкладних заходів із ліквідації наслідків масового всихання лісів.

«Це болюча тема для усіх регіонів держави, – зазначив під час виступу очільник Житомирської обласної ради, – Мова йде як про всихання, так і про тотальну суспільну недовіру до працівників лісової галузі та розуміння кожної рубки в лісі як обов’язково незаконного явища і засобу збагачення усіх і вся».

Тому для подолання цих явищ, на думку Володимира Ширми, необхідна тісна комунікація, особливо на рівні профільних міністерств та агентств.

Розгляд порушеної головою обласної ради під час ІІІ Форуму місцевого розвитку  проблеми  масового всихання лісів буде  продовжено, але вже  у Житомирі або у Києві.

1aaafor19

1aaafor15

1aaafor14

1aaafor20