6 кг бурштину та верстати для його обробітку: Житомирщина далі копає

Суспільство

Коростенською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом організації незаконного видобутку бурштину на території Олевського району, за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст. 240 КК України.

Під час досудового розслідування встановлено місця обробітку незаконно видобутого коштовного каміння на території Олевського району, повідомляє Прес-служба прокуратури Житомирської області.

У вівторок, 31 липня 2018 року, у межах кримінального провадження, Коростенською місцевою прокуратурою спільно із працівниками Управління захисту економіки в області та слідчого управління Головного управління Нацполіції проведено санкціоновані обшуки у м. Олевськ.

Під час санкціонованих обшуків правоохоронцями у нежитловому приміщенні, а саме, у цеху, який знаходиться на території приватного господарства, виявлено та вилучено 3 верстати для обробки бурштину, понад 6 кг незаконно добутого бурштину та готові вироби з нього.

Наразі вирішується питання щодо подання клопотання до суду про накладення арешту на вилучене майно.

Досудове розслідування, яке проводить Овруцьке відділення поліції, триває, проводяться необхідні слідчі (розшукові дії), встановлюється причетність до зазначеного злочину інших осіб.