Житомирська обласна клінічна лікарня отримала сучасний мобільний ультразвуковий апарат

Суспільство

Головний лікар Житомирської обласної клінічної лікарні Богдан Леськів 7 серпня презентував нове дороговартісне обладнання, яке відтепер працюватиме у закладі.

Мобільний ультразвуковий апарат вартістю майже 550 тисяч гривень був переданий лікарні представником благодійного фонду «Допомагати просто», директором Житомирського РУ ПриватБанку Вадимом Хилею, повідомляє прес-служба обласної ради.

Як зазначив Богдан Леськів, найголовніше у лікуванні – правильний вибір методів та засобів медичної допомоги, що є  неможливим без оперативної та якісної діагностики.

«Наша лікарня завдяки підтримці депутатського корпусу обласної ради забезпечена обладнанням, ми відкриваємо нові відділення. Але тим не менше потреба у мобільному УЗД-апараті у нас також є – це стосується саме діагностики важких хворих, яких складно транспортувати до стаціонарних ультразвукових апаратів. Також позачергово за допомогою даного обладнання будуть обстежуватись учасники АТО», – поінформував головний лікар.

Даний апарат незамінний при гінекологічних і акушерських, урологічних, кардіологічних, судинних та інших обстеженнях.

За один робочий день в обласній поліклініці проходить УЗД – обстеження близько  50 пацієнтів, за першу половину 2018 року півроку було проведено  майже 80 тисяч ультразвукових досліджень.

1aaaaauzdbf2

1aaaaauzdbf1