У Радомишлі також почали реєструвати шлюби за добу

Суспільство

Не тільки у Житомирі та Коростені, а тепер і в Радомишлі  можна зареєструвати «Шлюб за добу». Саме такий пілотний проект  стартував 18 вересня 2018-го року в цьому мальовничому містечку.

Його урочиста презентація та вручення свідоцтва про шлюб першій парі, яка вирішила скористатися новою послугою, відбулася на території історико-культурного комплексу «Замок Радомисль» за участі почесних гостей – заступника Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олени Сукманової, начальника Управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту державної реєстрації та нотаріату Мін’юсту Ірини Дубиківської, представників  Головного територіального управління юстиції у Житомирській області та його керівника Олександра Грабара, міського голови Радомишля Володимира Тетерського.

«Усе, що ми робимо, реформи, які ми впроваджуємо, – сказала заступник Міністра юстиції Олена Сукманова, вітаючи молодят із важливою подією в їхньому житті, – заради скорочення бюрократичних процедур та наближення  доступу наших громадян до послуг, передбачених сімейним законодавством. Адже юстиція – відкрита для людей. І це не просто гарне гасло, а підтвердження конкретних дій: ми даємо можливість одружитися за одну добу, приносимо у пологові будинки свідоцтва про народження, поширюємо і збільшуємо кількість онлайн-послуг».

За словами начальника Головного територіального управління юстиції Олександра Грабара, в нашій області уже понад 700 пар уклали шлюб за прискореною процедурою.

Проект, запроваджений спочатку в Житомирі (з березня 2017 року), дедалі більше набуває популярності.