Житомирський Музей Космонавтики презентував свої досягнення на Фестивалі «Interpipe TechFest 2018» в Космічній столиці України

Суспільство

Комунальний заклад обласної ради «Музей космонавтики ім. С.П. Корольова» взяв участь у Фестивалі науки, техніки та сучасних технологій «Interpipe TechFest 2018», який відбувся у Дніпрі 15-16 вересня.

Фестиваль нараховував 11 основних експо-зон, серед яких «Space center». Саме тут презентував свої досягнення колектив музею космонавтики, повідомляє прес-служба обласної ради.

«На Фестивалі ми показали частину освітньої програми «Відкрита наука» – досліди з вакуумом та плазмовою кулею. Також презентували наше останне надбання – робота Мекканоїда, який розважав усіх танцями та жартами. Такі заходи важливі для нашого музею. Перш за все ми презентуємо заклад, щоби він став ще більш впізнаваним і збільшилась кількість відвідувачів. До того ж, для себе ми отримуємо певний досвід, аби розуміти, що цікавить зараз людей і в якому напрямі продовжувати розвивати діяльність музею», – розповіла заступник директора Вікторія Четвертак.

У цілому на одному майданчику організатори фестивалю зібрали все найцікавіше: новітні технології, видовищні експерименти, популярну науку, технічні хобі для дітей та дорослих, прогресивні освітні центри для школярів та найкращі політехнічні Вузи, переможців українських та міжнародних технічних конкурсів, розробників космічних технологій, інженерних стартаперів тощо.

Роботи, дрони, 3d-принтери, масштабне Lego-будівництво, авіаційні двигуни, космічні супутники — все це та багато інших унікальних цікавинок можна було побачити у Дніпрі на фестивалі.

Традиційно відбувся open-air лекторій, серед спікерів якого були вчені та інноватори, інженери та популяризатори науки. Вперше в рамках фестивалю відбулась виставка-презентація науково-популярних книг Dnipro Book Show.

1aaaaafestmuz10

1aaaaafestmuz1

1aaaaafestmuz2

1aaaaafestmuz3

1aaaaafestmuz5

1aaaaafestmuz6

1aaaaafestmuz7

1aaaaafestmuz8

1aaaaafestmuz9